FORD EURO CAR

Dodaj do ulubionych
Kontakt tel.: (12) 252 00 02
Dodany 06-04-2014 13:21:35

Opis

Jest wiele powodów, dla których bycie liderem się opłaca ...

To wyznaczanie wzorców dla innych, to doświadczenie, które zdobywamy przed innymi konkurentami, to wreszcie zainteresowanie i zaufanie jakim obdarzają markę nasi Klienci ...

Firma Euro Car jest autoryzowanym Dealerem Forda od 1990 roku. Rozpoczynaliśmy w małym salonie przy ulicy Zakopiańskiej. Jednak dla wygody naszych Klientów przenieśliśmy się do przestronnego salonu, w którym na miejscu można załatwić wszystkie formalności z zakupieniem samochodu jak i jego serwisowaniem. Od lipca 1999 roku Euro Car wchodzi w skład Polskiej Grupy Dealerów.

Takie połączenie najsilniejszych salonów Forda w Polsce gwarantuje Grupie wiodącą pozycję na rynku motoryzacyjnym. dlatego mamy idealnie wyposażony salon samochodowy Klimatyzowane wnętrze. Komfortowe fotele. Usiądź, a nasz profesjonalny sprzedawca odpowie na każde pytanie i przedstawi Ci indywidualną ofertę na zakup wymarzonego samochodu. Zabierz ze sobą rodzinę.

Zajmiemy się Twoimi dziećmi. Razem z żoną spokojnie napijecie się kawy lub zjecie obiad. A my w tym czasie załatwimy wszystkie formalności finansowe i ubezpieczeniowe. Później wspólnie będziemy się cieszyć Twoim wymarzonym autem. Odwiedź nas i przekonaj się, jak idealnie wyposażyliśmy nasz salon...dla Ciebie.

Bo przecież samochodu nie kupuje się codziennie. Jesteśmy firmą nowoczesną i odważną. W swoim gronie mamy najlepszych fachowców, z którymi wspaniale tworzy się zgrany zespół i miłą atmosferę pracy. Od wielu lat pracujemy nad tworzeniem i podtrzymywaniem więzi z naszymi Klientami.

To dla Państwa szukamy idealnych rozwiązań starając się zapewnić fachową i profesjonalną obsługę. Obsługę i pomoc, która nie kończy się z chwilą zakupienia samochodu, ale trwa przez następne parę lat jego użytkowania.

Informacje dodatkowe

Opcje płatności Gotówka
Dostępne usługi Udzielamy gwarancji, Weryfikacja techniczna, Kredyty, Usługi serwisowe, Samochód w rozliczeniu, Skup pojazdów, Leasing, Sprowadzanie pojazdów, Ubezpieczenia, Samochody nowe, Samochody używane
Specjalizacja lub inne Dealer Ford,
Godziny otwarcia ---

Lokalizacja


aleja Powstańców Śląskich 22, Kraków, 30-570

Komentarze

comments powered by Disqus